Seg Karşıyaka Servis İletişim
0 232 271 71 15 ✆ Tıkla Ara

Karşıyaka Seg Servisi

0 232 271 71 15 ✆ Tıkla Ara

Karşıyaka Seg Servisi'nin, Seg Kombi Servisi, Seg Tamircisi, Seg Kombi Karşıyaka Servisi,Seg Karşıyaka Klima Teknik Servisi, Seg Servis,Karşıyaka Seg Kombi Servisi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen sizde 0 232 271 71 15 numaralı telefondan bizlere ulaşıp servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi tarafından alınan servis kaydınız bösegenize en yakın ekibimize iletilecektir ve Karşıyaka Seg Klima Servisi ekipleri en kısa sürede sorunuzu çözmek için verdiğiniz adrese ulaşacaktır.

 NOT: Karşıyaka Seg Yetkili Servisi değildir. Özel servis hizmeti vermektedir Seg servis ağı ile firmamızın hiç bir alakası yoktur ve satış ilede alakası yoktur ve tüm markalara hizmet vermekteyiz.

HAKKIMIZDA SEG HAKKIMIZDA | KARŞIYAKA SEG SERVİSİ | 0232 271 71 15

KarşıyakaKombi Klima Servisi Hakkımızda

Karşıyaka Seg Servis Hizmetleri, Karşıyaka Seg Servis bösegesi ve yakınındaki bösegelerin Seg ürünlerinin servis hizmetini yapmaktayız. Tüm Seg marka ürünlerin bakımları arızaları gününde hizmet prensibi ile sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız tüm işlemlere firma garantisi olarak 1 sene garanti vermekteyiz.

 NOT: Karşıyaka Seg yetkili servisi değildir. Özel Seg klima ve Kombi servis hizmeti vermektedir Seg yetkili servis ağı ile firmamızın hiç bir bağlantısı yoktur ve tüm markalara hizmet vermekteyiz.